Kontakti

Uprava (05 38 11 526)

direktorica Jerneja Berginc jerneja.berginc@kcktolmin.si
računovodja in tajnica Darija Uršič darija.ursic@kcktolmin.si

Nabava (05 38 11 539)

Jožica Štendler nabava@kcktolmin.si

Knjižnica Cirila Kosmača Tolmin ne sprejema nenaročenih oglednih izvodov gradiva.

Nenaročenih izvodov po pošti ne vračamo pošiljateljem, hranimo jih še dva meseca od dneva prejema. Pošiljatelji jih lahko prevzamejo na upravi knjižnice od ponedeljka do petka od 8.00 do 15.00.

Prireditve (05 38 11 528)

Peter Pavletič prireditve@kcktolmin.si

Varstvo osebnih podatkov

varstvopodatkov@kcktolmin.si

Domoznanstvo (05 38 11 538)

domoznanstvo@kcktolmin.si

 

Knjižnica Tolmin – izposoja (05 38 11 538)

tolmin@kcktolmin.si

 

Knjižnica Kobarid (05 38 90 191)

kobarid@kcktolmin.si

 

Knjižnica Bovec (05 38 86 030)

bovec@kcktolmin.si

 

Potujoča knjižnica (041 774 630)

potujoca@kcktolmin.si

 

 

DOSTOPNOST