Kontakti

Uprava (05 38 11 526)

v. d. direktorice Jerneja Berginc jerneja.berginc@kcktolmin.si
računovodja in tajnica Darija Uršič darija.ursic@kcktolmin.si

Nabava (05 38 11 539)

Jožica Štendler nabava@kcktolmin.si

Knjižnica Cirila Kosmača Tolmin ne sprejema nenaročenih oglednih izvodov gradiva.

Nenaročenih izvodov po pošti ne vračamo pošiljateljem, hranimo jih še dva meseca od dneva prejema. Pošiljatelji jih lahko prevzamejo na upravi knjižnice od ponedeljka do petka od 8.00 do 15.00.

Prireditve (05 38 11 528)

Peter Pavletič prireditve@kcktolmin.si

Varstvo osebnih podatkov

varstvopodatkov@kcktolmin.si

Domoznanstvo (05 38 11 536)

Ksenija Krivec Komac domoznanstvo@kcktolmin.si

Sistemski administrator (05 38 11 528)

Blaž Valentinuzzi blaz.valentinuzzi@kcktolmin.si

 

Knjižnica Tolmin

Izposoja (05 38 11 538)

vodja enote: 05 38 11 528 Peter Pavletič peter.pavletic@kcktolmin.si

Knjižnica Kobarid (05 38 90 191)

vodja enote Urška Maligoj Matelič urska.maligoj.matelic@kcktolmin.si

Knjižnica Bovec (05 38 86 030)

vodja enote Marijana Vajngerl marijana.vajngerl@kcktolmin.si

Potujoča knjižnica (041 774 630)

vodja enote Maja Jermol maja.jermol@kcktolmin.si